Po nedávné prezentaci State of Play se k The Last Of Us II objevilo spoustu informací, jedna z nich byla, že TLOU II bude mít českou lokalizaci v podobě titulků a hra vyjde 21. února 2020.

Dále se také oznámilo několik speciálních a sběratelských edic hry, ve kterých je například batoh Ellie, soška, herní soundtrack na vinylu, art book a další. Tato největší edice vás přijde na $249.99, což je v přepočtu 6000,- Kč

The Last of Us II je nejambicióznější a nejdelší projekt studia Naughty Dog. Když si vezmeme v potaz, že první díl zabral necelých 13-15 hodin, tak zde přepdokládám, že půjde o 20 hodinocý herní zážitek. Ve hře se opět objeví Joel, už je samozřejmě mnohem starší a má šediny. Na prezentaci ukazovali gameplay před “incidentem” a po “incidentu”. Vůbec nevíme, o jaký incident se jedná, ale můžeme jen spekulovat, že se možná bude jednat o smrt některé z hlavních postav ve hře.

Ellie už je dospělá a ve hře se zamotáme i do vztahu Ellie a jedné slečny, bude se jednat o lesbický vztah. Osobně mám strach, že se hra vydá směrem k tématu “hlavní hrdinka je silná ženská postava” ale uvidíme, vůbec tomu tak být nemusí.

Napsat komentář